جشنواره حقوق بشر آمریکایی

 آئین اختتامیه جشنواره حقوق بشر آمریکایی برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های کتاب، موشن گرافیک، اینفوگرافیک، کاریکاتور، مقاله، نمایش رادیویی و پوستر معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، آئین اختتامیه دومین جشنواره حقوق بشر آمریکایی عصر چهارشنبه ۱۴ تیرماه با حضور مسئولان لشکری و کشوری و همچنین جمعی از هنرمندان  کشور در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.


برچسب‌ها :
ادامه مطلب ... نویسنده: rezagraphir | نسخه قابل چاپ | 1396/4/16 - 23:21 | 1 2 3 4 5

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان

عباسعلی کدخذایی در اختتامیه جشنواره حقوق بشر آمریکایی گفت: شاخص‌های حقوق بشر آمریکایی مغایر با اسناد بین المللی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از  پایگاه خبری حوزه هنری، عباسعلی کدخدایی عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان در مراسم آئین اختتامیه دومین جشنواره حقوق بشر آمریکایی که در حوزه هنری برگزار شد؛ با بیان این که این گونه همایش ها از جهت علمی تبیین کننده واقعیت‌های استکبار جهانی است، عنوان کرد: غربی‌ها مدعی هستند حقوق بشر خاستگاه غربی دارد و نقش دیگران را در آن نفی می کنند. در اینجا ما خیلی مخالفتی با ادعای آن‌ها نداریم و دفاع از مبانی اصیل اسلام و انقلاب خود را برای خودمان نگه می داریم و تنها می خواهیم در چهارچوب ادعای غربی ها حرکت کنیم و ببینیم که چیزی که به عنوان شاخص‌های حقوق بشر به جامعه جهانی مطرح می‌کنند چیست.


وی افزود: مهمترین و روشن‌ترین تاریخی که غربی ها برای لمس حقوق بشر به آن استناد می کنند اعلامیه حقوق بشر در سال ۱۹۴۸ است و پس از آن هم اسناد ۱۹۶۶ است. بعد از آن هم اسناد دیگری است که مطرح شده است. تاریخ را که ورق می زنیم شاهدیم که وضعیت آمریکا، نشان می دهد آن‌ها بیش از آن که مدافع حقوق بشر باشند، مدافع توسعه‌طلبی، خشونت و سرکوب جنبش‌های آزادی خواه بوده‌اند.


برچسب‌ها :
ادامه مطلب ... نویسنده: rezagraphir | نسخه قابل چاپ | 1396/4/16 - 23:14 | 1 2 3 4 5

آخرین مطالب

محبوب ترین مطالب

آمار وبلاگ

کد های کاربر